Veľmi pekne dakujem za vyčistenie koberca.Odporučam každemu super vysledok.Koberec ako novy.
Upozornenie !
Vážení prispievatelia, veríme, že Vaše hodnotenia budú súvisieť
s titulkom a budú bez nadávok a vulgarizmov. V prípade nedodržania tohto upozornenia budú Vaše príspevky vymazané.
Ďakujeme za pochopenie.
Ohodnoťte naše služby
Dátum: 14.09.2012
Vložil: Andrea Or.Jasenica
Titulok: čistenie
Dátum: 18.07.2012
Vložil: Katka a Števo Jablonov
Titulok: Sedačka opäť ako nová..:-)
Andrea, diky za perfektnú prácu. Teraz by sme sedačku mohli predať pod značkou: "Nepoužívaná"...:-)
Dátum: 08.05.2012
Vložil: Katarína
Titulok: čistenie sedačky
Dakujeme za vyčistenie sedačky , je úplne ako nová , ako keby sme ju včera kúpili...:) je to super a sme maximálne spokojný , 100% odporúčam každému...Dakujeme a určite zasa využijeme služby pani Hvolkovej.
Dátum: 06.05.2012
Vložil: Janka - Zákamenné
Titulok: sedacia súprava, auto
Dobrý deň,
chcem sa poďakovať za krásne vyčistenie sedacej súpravy. Opäť je krásna, voňavá, ... ako nová ;)
A taktiež ďakujeme za vyčistenie interiéru auta.
Dátum: 01.05.2012
Vložil: Gabriela Klusová, Oravské Veselé
Titulok: Čistenie sedačky a kuchynských stoličiek
Vyslovujem absolútnu spokojnosť s odvedenou prácou, výsledok ma veľmi potešil vzhľadom na to, ze žijeme v spoločnej domácnosti so psíkom, co bolo na sedačke zjavne vidno.Určite ich služby v budúcnosti využijem.



