Upozornenie !

Vážení prispievatelia, veríme, že Vaše hodnotenia budú súvisieť

s titulkom a budú bez nadávok a vulgarizmov. V prípade nedodržania tohto upozornenia budú Vaše príspevky vymazané.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Ohodnoťte naše služby

Dátum: 14.09.2012

Vložil: Andrea Or.Jasenica

Titulok: čistenie

Veľmi pekne dakujem za vyčistenie koberca.Odporučam každemu super vysledok.Koberec ako novy.

Dátum: 18.07.2012

Vložil: Katka a Števo Jablonov

Titulok: Sedačka opäť ako nová..:-)

Andrea, diky za perfektnú prácu. Teraz by sme sedačku mohli predať pod značkou: "Nepoužívaná"...:-)

Dátum: 08.05.2012

Vložil: Katarína

Titulok: čistenie sedačky

Dakujeme za vyčistenie sedačky , je úplne ako nová , ako keby sme ju včera kúpili...:) je to super a sme maximálne spokojný , 100% odporúčam každému...Dakujeme a určite zasa využijeme služby pani Hvolkovej.

Dátum: 06.05.2012

Vložil: Janka - Zákamenné

Titulok: sedacia súprava, auto

Dobrý deň,
chcem sa poďakovať za krásne vyčistenie sedacej súpravy. Opäť je krásna, voňavá, ... ako nová ;)
A taktiež ďakujeme za vyčistenie interiéru auta.

Dátum: 01.05.2012

Vložil: Gabriela Klusová, Oravské Veselé

Titulok: Čistenie sedačky a kuchynských stoličiek

Vyslovujem absolútnu spokojnosť s odvedenou prácou, výsledok ma veľmi potešil vzhľadom na to, ze žijeme v spoločnej domácnosti so psíkom, co bolo na sedačke zjavne vidno.Určite ich služby v budúcnosti využijem.

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>