Upozornenie !

Vážení prispievatelia, veríme, že Vaše hodnotenia budú súvisieť

s titulkom a budú bez nadávok a vulgarizmov. V prípade nedodržania tohto upozornenia budú Vaše príspevky vymazané.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Ohodnoťte naše služby

Dátum: 26.04.2012

Vložil: Magdaléna Medová Or. Jasenica

Titulok: čistenie

ďakujem za vyčistenie sedačky a kobercov, keďže som celý deň v práci mi to pomohlo a uľahčilo prácu v byte.....

Dátum: 06.04.2012

Vložil: Zlata Gruchalová

Titulok: čistenie sedačky

Môj pán manžel miluje montérky a aj popoludňajšie pochrapkanie na sedačke a tak aj vyzerala. Chcela som kúpiť novú, ale nič sa manželovi nepáčilo. Našťastie. Dala som sedačku vyčistiť odborníčke a je fakt dobrá. Aj sedačka aj pani Andrea.

Dátum: 01.04.2012

Vložil: Melusova Magda

Titulok: cistenie sedacky

Nas syn zacal pisat prve pismena a rovno na sedacku.Pokusala som sa ju vycistit len to nevyzeralo dobre,preto som sa obratila na pani Hvolkovu a sedacka je ako nova.

Dátum: 30.03.2012

Vložil: Jolana Miklušáková

Titulok: Vyčistenie sedačky

Dobrý deň, chcem sa veľmi POĎAKOVAŤ p.Hvolkovej za vyčistenie našej sedacej súpravy. Po 10rokoch používania v domácnosti, s 3 malými deťmi, som ani neverila, že može opäť vyzerať ako nová.
Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov!

Dátum: 03.01.2012

Vložil: Martina Graňáková, Or.Jasenica

Titulok: Čistenie sedacej súpravy

Sme veľmi spokojný s vyčistením sedačky, je úplne ako nová! Mysleli sme si, že sa to už ani nedá vyčistiť. Pekne odvedená práca a ešte aj sedačka po vyčisteí veľmi pekne voňala. ďakujeme.
Odporúčam každému!!!

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>