ďakujem za vyčistenie sedačky a kobercov, keďže som celý deň v práci mi to pomohlo a uľahčilo prácu v byte.....
Upozornenie !
Vážení prispievatelia, veríme, že Vaše hodnotenia budú súvisieť
s titulkom a budú bez nadávok a vulgarizmov. V prípade nedodržania tohto upozornenia budú Vaše príspevky vymazané.
Ďakujeme za pochopenie.
Ohodnoťte naše služby
Dátum: 26.04.2012
Vložil: Magdaléna Medová Or. Jasenica
Titulok: čistenie
Dátum: 06.04.2012
Vložil: Zlata Gruchalová
Titulok: čistenie sedačky
Môj pán manžel miluje montérky a aj popoludňajšie pochrapkanie na sedačke a tak aj vyzerala. Chcela som kúpiť novú, ale nič sa manželovi nepáčilo. Našťastie. Dala som sedačku vyčistiť odborníčke a je fakt dobrá. Aj sedačka aj pani Andrea.
Dátum: 01.04.2012
Vložil: Melusova Magda
Titulok: cistenie sedacky
Nas syn zacal pisat prve pismena a rovno na sedacku.Pokusala som sa ju vycistit len to nevyzeralo dobre,preto som sa obratila na pani Hvolkovu a sedacka je ako nova.
Dátum: 30.03.2012
Vložil: Jolana Miklušáková
Titulok: Vyčistenie sedačky
Dobrý deň, chcem sa veľmi POĎAKOVAŤ p.Hvolkovej za vyčistenie našej sedacej súpravy. Po 10rokoch používania v domácnosti, s 3 malými deťmi, som ani neverila, že može opäť vyzerať ako nová.
Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov!
Dátum: 03.01.2012
Vložil: Martina Graňáková, Or.Jasenica
Titulok: Čistenie sedacej súpravy
Sme veľmi spokojný s vyčistením sedačky, je úplne ako nová! Mysleli sme si, že sa to už ani nedá vyčistiť. Pekne odvedená práca a ešte aj sedačka po vyčisteí veľmi pekne voňala. ďakujeme.
Odporúčam každému!!!



